A- A A+

Пазар Јуниорс и Фојница пријатељски одмерили снаге

Фудбалери Пазар јуниорса 2011 победили су Фојницу са 5:3 у пријатељској утакмици у Новопазарској бањи, која је одиграна у склопу тродневног дружења чланова ових братских клубова. Два гола за домаћина постигао је Аднан Нурадиновић у 51. и 54. минуту, а мрежу лидера Прве лиге Средњобосанског кантона погодили су још Муамер Незировић у 13, Елвис Курпејовић у 28. и Анес Хаџибулић у 70. минуту.

С друге стране, троструки стрелац за екипу из Босне и Херцеговине био је Емир Фејзић у 56, 59. и 82. минуту. Представнике оба клуба претходно је примио градоначелник Новог Пазара Нихат Бишевац. "На нашем Меморијалу Кенан Мемија два пута је учествовала Јошаница, а на последња четири турнира игра Пазар јуниорс 2011. Основани смо 1928. године, као и Фудбалски клуб Нови Пазар, па и ту има неке симболике", рекао је председник Фојнице Наим Софтић, који је и председник Ногометног савеза Средњобосанског кантона.

Извор: rtvnp.rs